Wakacje nad morzem?
Wybierz Łebę

Wakacje w Łebie

Łeba od lat słynie jako nadmorska miejscowość turystyczna, która latem przyciąga nad morze wielu turystów z całej Polski, chcących korzystać z uroków pobytów nad morzem. Przyjeżdżając do Łeby w sezonie (lipiec-sierpień), może być trudno o znalezienie tabliczki z napisem "wolne pokoje", szczególnie, jeśli pogoda dopisuje. Z tego względu noclegi w Łebie dobrze jest planować z wyprzedzeniem. 

DW Rejs Łeba

DW REJS

Baza noclegowa Łeby

Jakie noclegi znikają najszybciej? Te najbardziej atrakcyjne. Domki w Łebie, wynajmowane na okresy tygodniowe, rezerwowane są ze sporym wyprzedzeniem. Może się okazać, że już na początku wiosny trudno będzie o upatrzony nocleg w domkach. Łatwiej będzie znaleźć coś na majówkę, tutaj można zarezerwować noclegi w niskich cenach (podobnie jak na początku czerwca oraz we wrześniu). 

Łeba to nie tylko domki wypoczynkowe. Noclegi w Łebie oferują również liczne pensjonaty oraz apartamenty. Baza noclegowa Łeby jest spora i dostosowana do różnych potrzeb i kieszeni. Z pewnością wybierając się do Łeby, znajdziesz odpowiednie miejsce na wypoczynek.

Łeba z lotu ptaka

Ważne adresy

Plaża zachodnia Łeba

Labirynt Park

Labirynt Park Łeba

Labirynt Park Łeba

Atrakcje Łeby

Łeba swoją popularność zawdzięcza warunkom naturalnym jak i bogatej ofercie turystycznej. Wśród okolicznych atrakcji można znaleźć:

- Ogród ornitologiczny,
- miasteczko Western City,
- Labirynt Park Łeba,
- Power Park Łeba,
- Sea Park w Sarbsku.
- wyrzutnię rakiet w Rąbce koło Łeby.

© morzebaltyk.pl - wakacje nad polskim morzem - ranking miejscowości