Wakacje nad morzem?
Wybierz Gdańsk

Wakacje w Gdańsku

Wczasy w Gdańsku to świetny wybór dla osób, które z jednej strony chcą korzystać z uroków wakacji nad morzem, a z drugiej mieć w zasięgu ręki możliwości dużego miasta. Gdańsk oferuje wiele atrakcji zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i grup przyjaciół czy młodzieży. 

Gdańsk

Całoroczny wypoczynek

To miejsce wybierane często poza sezonem, gdyż w przeciwieństwie do mniejszych miejscowości turystycznych, Gdańsk ma wiele do zaoferowania turystom przez cały rok, i to niezależnie od pogody. Na dodatek bliskość Sopotu i Gdyni sprawia, że można zaplanować w Trójmieście naprawdę długie i ciekawe wczasy. Z pewnością nikt nie będzie się tu nudził.

Gdańsk z lotu ptaka

Zobacz te miejsca

Ważne lokalizacje

Plaża Gdańsk Brzeźno

Zoo Gdańsk Oliwa

Władysławowo plaża

Noclegi w Trójmieście

Noclegi w Gdańsku i okolicy cieszą się dużą popularnością nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale przez cały rok. W Gdańsku jest wiele luksusowych hoteli oraz tanich hosteli. Ale jest również sporo pośrednich opcji noclegu. Z roku na rok coraz większą popularność zyskuje wynajem apartamentów oraz mieszkań wakacyjnych. Ta opcja jest bardzo korzystna i atrakcyjna, ponieważ niesie ze sobą wiele swobody wypoczynku oraz udogodnień, których próżno szukać w kwaterach prywatnych czy pensjonatach (nawet tych na wysokim poziomie). 

© morzebaltyk.pl - wakacje nad polskim morzem - ranking miejscowości